Корзина
421 отзыв
Оптом-дешевле
+380636787474
+380636787474
+380636787474
Игорь
+380666132732
Ирина

Ламаємо стереотипи про неякісний дешевий одяг

Ламаємо стереотипи про неякісний дешевий одяг
Ми стикаємося з досить розповсюдженим явищем недовіри до дешевих товарів. Незважаючи на наявність сертифікатів, гарантій від виробника, нашим працівникам доводиться долати стереотипне сприйняття недорогого одягу в Україні.

01.08.16

Інтернет-магазин "Оптом-дешевше" - ламаємо стереотипи про неякісний дешевий одяг

Інтернет магазин «Оптом-дешевше» працює на українському ринку одягу 15 років. З перших днів діяльності компанії ми вибрали спеціалізацію – продаж дешевих товарів, доступних кожній родині з будь-яким рівнем достатку. Сьогодні ми співпрацюємо з десятками тисяч підприємців з усіх регіонів України. Наші постійні клієнти впевнені в бездоганній якості одягу, домашнього текстилю та постільної білизни.

Одяг оптом від інтернет-магазину Оптом-дешевше

Але з покупцями, що здійснюють замовлення у нашому Інтернет магазині вперше, нерідко виникають курйозні ситуації. Ми стикаємося з досить розповсюдженим явищем недовіри до дешевих товарів. Незважаючи на наявність сертифікатів, гарантій від виробника та компанії «Оптом-дешевше», нашим працівникам доводиться долати стереотипне сприйняття недорогого одягу в Україні. Купити тестову партію в мінімальному обсязі наважуються не всі.

На жаль, таке сприйняття дешевих товарів у нашій країні має під собою цілком природне та зрозуміле підґрунтя. Тривалий час саме ціна дозволяла визначити якість одягу. Занепад масового вітчизняного виробництва товарів повсякденного попиту призвів до їх дефіциту. Вакуум заповнили європейські торгові марки з досить дорогою продукцією та підробки низької якості, що пропонувалися споживачам по відповідній ціні.

Підприємці, що бажали здійснити закупівлю чоловічого, жіночого чи дитячого одягу на осінь оптом за конкурентними цінами, змушені були шукати компроміс між вартістю та якістю товарів. Вітчизняне виробництво існувало. Поодинокі фабрики пропонували сучасні моделі чудової якості, але дорога сировина, високі податки та складна ситуація в правовому полі ведення бізнесу не сприяли зниженню цін і розвитку підприємництва.

Сучасні тенденції на вітчизняному ринку одягу від інтернет-магазину Optom-deshevle

Впродовж останніх 2-3 років ситуація почала змінюватись на краще. Підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та покращення умов для підприємництва дає відчутні результати. Що змінилось?

Інтернет-магазин оптової закупки одягу - Оптом-дешевше

На український ринок прийшли нові європейські виробники. Підвищення конкуренції призвело до падіння цін на опт одягу для дітей. На думку експертів, дана тенденція буде зберігатись. Незважаючи на загальний ріст цін на енергоносії та коливання курсу валют, вартість якісного одягу стає більш доступною для українських споживачів.

Значно покращилась ситуація з вітчизняними виробниками. Ми щоденно розглядаємо нові пропозиції про співпрацю від українських підприємств, що виробляють якісний одяг для чоловіків, жінок та дітей. Проблема сировини вирішується налагодженням партнерських відносин с турецькими виробниками якісного текстилю з бавовни. Фермерські господарства почали вирощувати льон для виготовлення екологічно чистих тканин. Впродовж 2016 року в Україні здійснено запуск кількох десятків спільних підприємств з закордонними інвестиціями. Ми з задоволенням представляємо вітчизняних виробників якісної продукції.

Наші постачальники пропонують постільну білизну, одяг для сну, спортивні костюми, халати оптом, виготовлені у відповідності до європейських стандартів. Сучасні технології дозволяють відчутно знизити собівартість товарів. Підприємства, що використовують цю можливість, складають достойну конкуренцію європейським та китайським виробникам.

Інтернет магазин «Оптом-дешево» – одяг, постільна білизна та домашній текстиль бездоганної якості оптом

В сучасних економічних умовах низькі ціни не варто ототожнювати з підробками та низькою якістю. Ми не пропонуємо сліпо вірити у інформацію, розміщену в рекламних листівках, і завжди готові надати сертифікати, що підтверджують екологічну безпеку та міцність тканин, відповідність моделей сучасним стандартам комфорту.

Клієнти нашого Інтернет магазину отримують гарантії якості на придбання дитячого, чоловічого та жіночого одягу оптом. 

Ми обов’язково повернемо ваші гроші у 100% розмірі або поміняємо товар, якщо ви під час перевірки отриманого замовлення помітите невідповідність задекларованим характеристикам, вади у пошитті.
Інтернет-магазин одягу - Optom-deshevle

Для нас дуже важливо забезпечити покупців екологічно чистим одягом для відпочинку та домашнім текстилем. Постільна білизна оптом у каталозі нашого Інтернет магазину відповідає найвищим вимогам та забезпечує здоровий сон. Обов’язково зверніть увагу на наші пропозиції для діток. Комплекти з 100% натуральних тканин, вовняні ковдри – ми пропонуємо для малюків домашній текстиль найвищого ґатунку.

Здоровий сон і комфортний відпочинок забезпечать якісні піжами. «Оптом-дешеве» пропонує сучасні комплекти з теплих тканин, моделі з шортами та майками на літній період на вигідних умовах. Варті уваги комбінації та зручні сорочки, халати для дітей, жінок і чоловіків. Співпраця з нами дозволить вам пропонувати покупцям широкий вибір зручного одягу та домашнього текстилю.

 

Как сделать заказ?

 
 
 
 

Оставьте свои данные на сайте
через кнопку «Купить»

 

В течение дня с вами свяжется консультант
для уточнения деталей заказа

 
 
 
 
 
 

Согласование наличия, стоимости
и сроков доставки продукции

 

Оплата стоимости заказа

 

Отправка заказов по всей
территории Украины

Смотреть товары

Источник: Інтернет-магазин "Оптом-дешевше"